Hakkımızda

Şirket Profili

Bosskim firması , tamamı yerli sermaye olarak kalite, çalışkanlık ve dürüstlük ilkeleriyle kurulmuştur. Firmaları ayakta tutan gücün etik değerlere bağlılık olduğunu düşünüyoruz. Tekstil sektöründe kullanılan özel kimyasalların üretimini ve dağıtımını sağlamaktayız. Üretim alanında bilgili, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla, başarılarımızı sürdürüyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Ürettiğimiz tüm kimyasal ürünlerde ve hizmetlerimizde kaliteyi ve %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Müşterilerimize, en iyisini sunmak için, zaman kavramı olmadan çalışarak, bunu sürdürebilmeyi hedefliyoruz. Bilgi ve tecrübelerimizi, müşterilerimize verdiğimiz teknik destek ve AR-GE çalışmalarıyla geliştirmekteyiz. Ürünlerimizde, dünya standartlarına ulaşmayı hedef edindik ve bunu önemsiyoruz. Hedefimizin zor bir hedef olduğunun farkındayız, ama ulaşılamaz olmadığını da çok iyi biliyoruz, azimle çalışılan hiçbir hedef ulaşılamaz değildir Değerlerimize bağlı kalarak başarılı olacağımızı biliyor ve bu düşünceyle hareket ediyoruz. Bu değerler ışığında; heyecanımızı ve amatör ruhumuzu hep muhafaza etmeye çalışıyoruz. ‘’Kalite ve Güven’’ prensipleri bizim en büyük kazancımız olacaktır. Yürürlükteki tüm yasalara, düzenlemelere ve standartlara aynı anda uyarak, müşterilerimizin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayan ürün ve hizmetler sunarak tam anlamıyla müşterilerimizi memnun etmek, Bosskim’in motivasyon kaynağıdır.
Sürdürülebilirlik
Web Designer
Doğa Koruyucu Ürünler
Sıfır Atık
Web Designer

Vizyonumuz:

En önemli ilkemiz Toplam Kalite anlayışını firmamız için  rehber edinerek , çalışanlarımızla kendimizi  yenileme kabiliyetimiz yanında, uluslararası iş birlikleri kuran ve geliştiren, Tekstil kimyasalı kullanan tüm partnerlerimizde  katma değer yaratabilen , güvenilir, dinamik, girişimci bir şirket olmak.

Misyonumuz :

Tekstil sektöründeki  yurt içi ve yurt dışı pazarların talep ve ihtiyaçlarını; bilgi birikimimiz ve araştırmacı kimliğimizle harmanlayarak , inovatif çözümler sunabilen yeni ürünler geliştiren, teknik hizmet desteğini , sürekli gelişimini sağlayan , rekabetçi, kaynaklarını sürdürülebilir anlayışıyla  etkin kullanan, kalıcı bir şirket olmak.

Sertifikalarımız

Doğaya bizimle birlikte katkıda bulunmak için

Our Mission

Produce Your Own Clean Save
nour the Environment

Recycling Rubbish

Know how to pursue pleasure rationally encounter consequees that are extremely painful. Nor again is there anyone who loves or pursues or desires to obtain pain of it is pain some great pleasure.

Dynamic Ecology

Know how to pursue pleasure rationally encounter consequees that are extremely painful. Nor again is there anyone who loves or pursues or desires to obtain pain of it is pain some great pleasure.